BEST HEART FLAKES PRO BREED

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Vločky pro chovné ryby.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
22.7.2024
Cena 218,75 Kč bez DPH
245 Kč    
Značka Discusfood
Kategorie VLOČKY PRO TERČOVCE
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Garance kvality
dodávaného zboží
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
 

Proč vločky?

Zmrazené hovězí maso znečišťuje vodu v akváriu. Syrové hovězí srdce obsahuje kolageny, které diskus neumí strávit kvůli chybějícím enzymům. Výsledkem je nestravitelná vrstva na stěně střev, která umožňuje silné šíření parazitů. U terčovců, kteří jsou krmeni delší dobu syrovým masem z teplokrevných živočichů se může vyvinout vysoký počet flagellates (bičíkovců). V dalším procesu se může vyvinout takzvaná děrová nemoc. Chcete-li zabránit těmto problémům tak krmte diskuse jen Best Heart vločkami, kde byly všechny škodlivé látky odstraněny. Kromě toho se vločky obohacují všemi důležitými vitamíny, stopovými prvky a vlákninou.

Proč je zátěž z Best Heart vloček výrazně nižší?

Vločka je velmi stabilní nerozpadá se během krmení, a nekalí vodu. Best Heart vločky obsahují pouze malé množství přírodních pojiv bez želatiny. To zásadně přispívá k nezatížený filtraci našeho akvária.

Jaké další výhody přinášejí Best Heart vločky oproti syrovému srdci?

Jejich výživová hodnota je značně vyšší každé, balení Best Heart vloček odpovídá vícenásobnému množství zmrazeného hovězího srdce. Navíc nevyžadují mražení (chlazení) a není nutné čekat na rozmrazení.
Pokud by vaše diskusi toto krmivo neakceptovali při prvních krmení, tak se nevzdávejte! Časem si na toto perfektní krmivo zvyknou a budou se po něm vrhat.

Složení: bílkoviny hovězího masa, rýže, certifikovaný krill, proteiny hmyzu, lososový olej, česnek, chobotnice, drožďové výtažky, spirulina, mořské řasy, prebiotika, paprika.

Analytické složky: surový protein 45,8%, surový tuk 8,3%, surový popel 7,2%, syrové vlákno 1,8% Krmné přísady / kg: vitaminy: A (3a672a) 72000 IU, C (3a300) 1330 mg , D3 (3a671) 2950 IU; s barviva; stopové prvky: Fe (E1) 80 mg, Mn (3b502) 47 mg Zn (3b603) 50 mg; s antioxidanty.

Doporučené krmení: Doplňková výživa, nepožívejte více než 40% denní potřeby a pouze tolik, kolik ryby během 5 minut zkonzumují.

Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: