Kámen Seiryu premium dark v doze 5-15cm 5kg

 
Efekt lupa
 

Frakce 5-15cm

Velmi raritní druh kamene pro aquascapingová akvária
Klasické kameny Seiyru patří k těm nejoblíbenějším Aquascapingovým kamenům, proto každého milovníka přírodních akvárií potěší jejich černá varianta, která ještě víc zvýrazňuje kontrasty mezi dekoracemi a rostlinami.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 371,90 Kč bez DPH
450 Kč
Kód produktu 1122
Kategorie OSTATNÍ DEKORACE
Položka byla vyprodána...
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Garance kvality
dodávaného zboží
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
 

Charakteristika:
Lehký obsah vápníku. Idealní pro Aquascaping.

Často kladené dotazy:

"Kolik dát kamenů do akvária?"

Pokud chete docílit žádaného přírodního vzhledu v akváriu je zapotřebí vybírat liché počty kamenů nebo je v akváriu aranžovat tak, aby byl výrazný pouze lichý počet. Zároveň byste se měli vyhnout i simetrii a vždy vybírat kameny různých velikostí a tvaru. Doporučujeme ale se držet stejného druhu kamenů a nemíchat různé druhu.

 

Akvárium 54 L 112 L 200 L 300 L
Rozměr 60 x 30 x 30 cm 80 x 35 x 40 cm 100 x 40 x 50 cm 120 x 50 x50 cm
Počet kamenů 5 ks 7 ks 9 ks 13 ks

*Počet kusů je orientační a může se lišit podle, dalších dekorací a velikosti kamenů.

Tip: Kupte jeden kámen navíc a ten rozbijte kladívkem, odlomenýmy kousky kamene můžete zvýraznit různé detaily nebo zakrýt nevzhledná místa.

"Neuvolňují kameny vápník?" 
Kromě kamenů čedičového původu většina jiných nerostů vápník uvolňuje. Ovšem kameny, které Vám nabízíme uvolňují vápníku minimum a mají tak minimální vliv na hodnoty gHa kH. Tudíž je možné, abyste tyto kameny používali ve Vašich přírodních akváriích.

"Mohu dát do akvária kameny z lesa nebo potoku?" 
Pokud chcete mít hezké přírodní akvárium, tak to možné není, jelikož tyto kameny většinou obsahují větší množství vápníku, který negativním způsobem přitrvzuje vodu. Tyto kameny můžete použít pouze v případě máte-li akvárium pro tlamovce, ktarý vyžadují tvrdší vodu. Jediný káme, který v našich podmínkách naleznete a dá se v přírodním akváriu použít je břidlice.

"Je potřeba kámen nějak ošetřit před přidáním do akvária?"
Kámen není zapotřebí nijak louhovat nebo vyvařovat, jediné, co doporučujeme je kámen důkladně opláchnout pod tekoucí vodou od prachu a strhnout nalepenou cedulku s kódem. 

*Rozměr se může částečně lišit jedná se o přírodní produkt, foto je pouze ilustrační. Při nákupu online Vám náhodně kameny vybereme, ovšem na našich prodejnách můžete vybírat z vystavených kusů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: